ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ & ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ, 8-11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Ανακοίνωση για φοιτητές & φοιτήτριες που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το Διεθνές Συνέδριο της Φιλοσοφικής, 8-11 Δεκεμβρίου 2021

Το Συνέδριο «Με την πένα των Άλλων: όψεις της επαναστατημένης Ελλάδας κατά τον 19ο αιώνα» είναι ανοικτό στους ενδιαφερόμενους και τις ενδιαφερόμενες, είναι απαραίτητη, ωστόσο, προηγούμενη δήλωση μέχρι την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου.

Για την μεν δια ζώσης παρακολούθηση του συνεδρίου στις 9 και 11 Δεκεμβρίου στην ηλεκτρονική διεύθυνση: chandoliachri@hotmail.com (υπεύθυνη κ. Χανδόλια), ενώ για την παρακολούθηση του διαδικτυακού μέρους του συνεδρίου στις 10 Δεκεμβρίου απαραίτητη είναι προεγγραφή στην ακόλουθη φόρμα: https://pcoconvin.eventsair.com/penofothers21/reg-pen/Site/Register

Το δια ζώσης πρόγραμμα του συνεδρίου θα μεταδίδεται και διαδικτυακά μέσω των συνδέσμων που αναφέρονται στο Πρόγραμμα.

Η είσοδος στους χώρους του συνεδρίου γίνεται με επίδειξη έγκυρων πιστοποιητικών εμβολιασμού ή νόσησης, ενώ είναι απαραίτητη η χρήση μάσκας σε όλους τους χώρους του συνεδρίου.

Στις φοιτήτριες και τους φοιτητές που θα παρακολουθήσουν τις δια ζώσης συνεδρίες θα δοθεί βεβαίωση παρακολούθησης.