ΥΠΟΔΟΧΗ ΚΑΙ ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

Υποδοχή και ξενάγηση πρωτοετών φοιτητών στις εγκαταστάσεις της Βιβλιοθήκης της Φιλοσοφικής Σχολής

Το προσωπικό της Βιβλιοθήκης της Φιλοσοφικής Σχολής την εβδομάδα, από τη Δευτέρα 10/10/2022 έως και την Παρασκευή 14/10/2022, υποδέχτηκε και ξενάγησε τους/τις πρωτοετείς προπτυχιακούς φοιτητές/τριες της Φιλοσοφικής Σχολής στις εγκαταστάσεις της Βιβλιοθήκης. Στη δράση ανταποκρίθηκε με χαρά μεγάλος αριθμός φοιτητών, οι οποίοι ενημερώθηκαν για τον τρόπο λειτουργίας της βιβλιοθήκης και τις παρεχόμενες υπηρεσίες. Θα ακολουθήσουν οργανωμένα εκπαιδευτικά σεμινάρια της Βιβλιοθήκης για τους πρωτοετείς σε συνεννόηση με τους διδάσκοντες της Σχολής.