ΗΜΕΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (VIRTUAL OPEN DAY) ΑΠΟ ΤΟ EXECUTIVE MBA ΤΟΥ ΕΚΠΑ [24/5/23]

Τετάρτη 24 Μαΐου 2023
Ημέρα Πληροφόρησης (Virtual Open Day) από το Executive MBA του ΕΚΠΑ [24/5/23]

Virtual Open Day Presentation of the Executive MBA on May 24th, 2023

Σας ενημερώνουμε ότι είναι ανοιχτή η πρόσκληση εισαγωγής νέων φοιτητριών και φοιτητών στο Executive MBA του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ) για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024. Η καταληκτική ημερομηνία για αιτήσεις στο μοναδικό μεταπτυχιακό πρόγραμμα Διοίκησης Επιχειρήσεων για Στελέχη (Executive MBA) του ΕΚΠΑ είναι η 11η Ιουνίου 2023.

Στο πλαίσιο της πρόσκλησης αυτής, το Executive  MBA του ΕΚΠΑ διοργανώνει «Ημέρα Πληροφόρησης» (VirtualOpenDay), η οποία θα διεξαχθεί την Τετάρτη 24 Μαΐου 2023 και ώρα 18:30 – 20:30.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του προγράμματος https://emba.ba.uoa.gr/ ή να επικοινωνούν ηλεκτρονικά στο email: emba@ba.uoa.gr.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ

Για να δηλώσετε συμμετοχή πατήστε εδώ