"CIVIC ENGAGEMENT" ΓΙΑ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΥΣ, ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΕΣ

"Civic Engagement" για Προπτυχιακούς, Μεταπτυχιακούς Φοιτητές, Υποψήφιους Διδάκτορες

Σας πληροφορούμε πως είναι ανοιχτό προς αιτήσεις έως την 1η Μαρτίου 2024 το διεπιστημονικό Μικρό-Πρόγραμμα με τίτλο: "Civic Engagement", που συνδιοργανώνεται από τέσσερα μέλη της Συμμαχίας - από το ΕΚΠΑ, το Αυτόνομο Πανεπιστήμιο της Μαδρίτης, το Πανεπιστήμιο του Βουκουρεστίου και το Πανεπιστήμιο της Τυβίγγης. Απευθύνεται σε φοιτήτριες και φοιτητές των ιδρυμάτων του CIVIS, παρέχοντας δωρεάν διαδικτυακή εκπαίδευση σε διάφορα διεπιστημονικά πεδία, δίνοντάς τους την ευκαιρία να αλληλεπιδράσουν με καθηγητές και φοιτητές απ' όλη την Ευρώπη!

Τα Μικρό-προγράμματα CIVIS επιτρέπουν στους φοιτητές να φτιάξουν το δικό τους ευέλικτο και πρακτικό πρόγραμμα, συνδυάζοντας πολλαπλά μαθήματα ή ενότητες CIVIS σε μια συνεκτική μαθησιακή διαδρομή που ενισχύει ή συμπληρώνει το κύριο πρόγραμμα σπουδών τους.

Στο πλαίσιο του εν λόγω Μικρό-προγράμματος, σας ενημερώνουμε πως είναι ανοιχτό προς αιτήσεις έως την 1η Μαρτίου 2024 στο ΕΚΠΑ, το μάθημα με τίτλο: "Προσεγγίσεις στην Ψυχολογική Έρευνα (ΨΧ95), Τμήμα Ψυχολογίας.  Διδάσκουσα: Φιλία Ίσαρη.

Δείτε περισσότερα και δηλώστε συμμετοχή!