ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ WEBINAR ΜΕ ΘΕΜΑ «ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ: ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ»

Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024
επαναληπτικό webinar με θέμα «Αποφοίτηση από τη Φιλοσοφική Σχολή: εναλλακτικές εκπαιδευτικές/επαγγελματικές διαδρομές»

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί να παρακολουθήσετε το  επαναληπτικό webinar με θέμα: «Αποφοίτηση από τη Φιλοσοφική Σχολή: εναλλακτικές εκπαιδευτικές/επαγγελματικές διαδρομές».

Το συγκεκριμένο webinar θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 19.00-20.30.

Το ενημερωτικό webinar απευθύνεται σε τελειόφοιτους και αποφοίτους προπτυχιακών προγραμμάτων σπουδών της Φιλοσοφικής Σχολής καθώς αναμένεται να συζητηθούν εναλλακτικά μονοπάτια σταδιοδρομίας που είναι δυνατό να ακολουθηθούν για το σχεδιασμό της περαιτέρω εκπαιδευτικής ή επαγγελματικής πορείας. Ειδικότερα, αναμένεται να συζητηθούν εναλλακτικές επιλογές για τον περαιτέρω σχεδιασμό της πορείας τελειόφοιτων και αποφοίτων τμημάτων της Φιλοσοφικής Σχολής

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ

Συμβουλές για την αναζήτηση εργασίας από το Γραφείο Διασύνδεσης ΕΚΠΑ