Φιλοσοφική Σχολή

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ

Σας υπενθυμίζουμε ότι, σύμφωνα με την τελευταία απόφαση της Συγκλήτου περί καθορισμού διακοπών/αργιών, δεν θα διεξαχθούν μαθήματα κατά την ημέρα των Φοιτητικών Εκλογών (18/05/2022) και την επομένη (το σκέλος αφορά αποκλειστικά και μόνο τη διδασκαλία των μαθημάτων). Δείτε την απόφαση εδώ.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ  εκλογών για την ανάδειξη ΠροΕδρΩΝ και ΑναπληρωτΩΝ ΠροΕδρΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

Κοινή ανακοίνωση των Kοσμητόρων των Φιλοσοφικών Σχολών ΕΚΠΑ και ΑΠΘ

ΚΟΙΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΩΝ KΟΣΜΗΤΟΡΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΕΚΠΑ ΚΑΙ ΑΠΘ